Erotika un masāža

Relaksējoša masāža ar erogēno punktu un meridiānu stimulāciju.

Masāža, kas apvienota ar Rietumu tehniku un senām Austrumu tradīcijām. Tajā tiek izmantotas siltas, aromatizētas masāžas eļļas, kas labvēlīgi ietekmē visu organismu, atjauno nervu sistēmas darbību, paaugstina imunitāti un seksuālo atbrīvotību. Relaksējoša masāža ar noteiktu bioloģiski aktīvo punktu aktivizēšanu-stimulēšanu, kas uzlabo seksuālās spējas un atbrīvotību. Ar viegliem pieskārieniem iedarbojoties uz seksuāli aktīvajiem punktiem cilvēka ķermenī tiek radīta dziļa relaksācijas sajūta, kas savstarpēji uzticoties (Klientam un Masierim), var sniegt patiesu atbrīvotību un baudu gan ķermenim, gan garam… Šīs masāžas laikā atbrīvojas ķermeņa rezerves enerģija. Masāžas rezultātā tiek noņemta depresija, mazināta ilgstoša noguruma sajūta, rodas seksuālā atbrīvotība un iekšēja komforta sajūta. Jebkura masāža ir izteiktākā glāstu terapija, lai cilvēks būtu vesels un apmierināts ar dzīvi viņam ir jāsaņem 20 – 40 pieskārienu un glāstu dienā. Mūsdienu steiga, stress, apkārtējā vide un neuzmanība vienam pret otru rada vēlmi meklēt izjūtas, kas kompensētu šo fizisko un garīgo “barības” trūkumu.

Šī masāžas tehnika ir arī zināms pārbaudījums masierim. Ne tikai fizisks kontakts un masāžas tehnika, kam jābūt izstrādātai un profesionālai, arī sevis pasniegšana, ētika, diskrētums un konfidencialitāte, kas radīs patiesi emocionālu kontaktu ar Klientu. Masierim ir jābūt kā “aklam, kas lasa sarežģītu grāmatu” šķirot lapu pēc lapas un katrā atrodot apslēptāko sajūtu un emociju punktu, ļaujot saplūst zemapziņai ar apziņu, caur pieskārieniem…

Katram ir sava izpratne par EROTIKU, tāpat kā izjūtas. Katram ir sava īpaša erogēno punktu karte, ko varbūt pat neapzināmies… Tādēļ ir vērts meklēt, izjust un baudīt. Neaprobežosimies ar vienu “standartpunktu”… Cik zvaigžņu debesīs, tik izjūtu cilvēkā…

erotika_un_masaza

Tantriskā masāža ir ekskluzīva erotiskā masāža pēc senām Indijas tradīcijām, kuras pamatā ir Tantras jogas mācība. Tajā tiek izmantotas speciālas masāžas eļļas, kas labvēlīgi ietekmē visu organismu, atjauno nervu sistēmas darbību, paaugstina imunitāti un seksuāli atbrīvo. Ar viegliem pieskārieniem, iedarbojoties uz seksuāli aktīvajiem punktiem cilvēka ķermenī. Šīs masāžas laikā atbrīvojas ķermeņa rezerves enerģija. Tantriskās masāžas rezultātā tiek noņemta depresija, mazināta ilgstoša noguruma sajūta, rodas seksuālā atbrīvotība un iekšēja komforta sajūta.

Jutekliskie aromāti.

 • Bergamote – pastiprina erotisko pulsāciju, iztēli un fantāziju.
 • Krustnagliņas – atdzīvina dabiskumu, novērš spazmas, likvidē neveiksmes sajūtu.
 • Ģerānija – atjauno jūtas sievietēm pēc 45 gadiem, spārno, ienes dzīvē fantāzijas, sentimentalitātes un erotikas elementus.
 • Jasmīns – atbrīvo kautrīgas dabas cilvēkus, pastiprina saprašanos starp partneriem, veicina attiecību tuvības sajūtu, kā arī palielina pašapziņu.
 • Ilang-ilang – tiek uzskatīta par spēcīgu afrodiziaku, kas erotiskās tikšanās iekrāso spilgtās, neaizmirstamās nokrāsās. Dāvā pārliecību un iespēju uzminēt pašas kvēlākās partnera vēlēšanās. Pastiprina mīlas spēlē intuīciju un psihoanalīzi. Paaugstina vīriešu potenci.
 • Ingvers – vīriešu eļļa. Pastiprina potenci, paildzina seksuālā kontakta laiku, sasilda, uzbudina, piedot izlēmību un pārliecību saviem spēkiem.
 • Ciedrs – piedod sajūtām pikantumu, novērš diskomforta sajūtu, partneriem rada prieka sajūtas par erotiskām uzvarām. Mudina uz cēliem mērķiem.
 • Ciprese – Atmodina mīlas jūtas tiem, kam pāri 50 gadiem. Pastiprina ķermeņa izturību un lokanību, energozonu jūtību.
 • Kanēlis – erotiskā giganta simbols. Šī eļļa nodos savu ugunīgo enerģiju pat visizteiktākajiem flegmātiķiem, sasilda, apreibina, ienes attiecībās jautrību un asprātību. Attīsta milzīgu žestu un pieskārienu fantāziju.
 • Kadiķis – piedod spēku, izlēmību, dabiskumu jūtās un darbos. Katru mīlas minūti padara neaizmirstamu un neatkārtojamu. Stiprina vīriešu spēku, likvidē vēsas attiecības. Dod iespēju daudzkārtējiem seksuāliem kontaktiem.
 • Kardamons – rada mierinošas sajūtas, spēju pieņemt sevi, kā arī veicina vēlmi pēc garīgas un fiziskas tuvības. Kardamona eļļai ir seksualitāti stimulējoša iedarbība. Tā palīdz pārvarēt seksuālas intereses zudumu un dažādas disfunkcijas šajā jomā.
 • Rozes – pamostas ļoti izsmalcinātas jūtas. Ideāli noder jaunām un kautrīgām būtnēm. Par neaizmirstamu padara pirmo mīlas nakti.
 • Rozmarīns – spārno, sasilda, pastiprina sajūtas, apgaro attiecības, ļauj atvērties pašām lieliskākajām jūtām. Veicina erotisko kontaktu vairākkārtēju atkārtošanu, paildzina kontaktu laiku un piesātinātību.
 • Sandalkoks – bagātina personības sensoro kvalitāti. Pamodina partnera viskvēlākās fantāzijas. Seksuālajam kontaktam piedod izsmalcinātību, mīlas spēlei piedod blūza ritmu, maigus glāstus. Palielina potenci.
 • Priede – dāvā enerģijas pieplūdumu, dažādo erotisko dzīvi, palīdz sajust mieru un maigumu partnera skavās. Dāvā pārliecību saviem spēkiem. Paildzina seksuālo kontaktu laiku. Padara tos neprātīgi kaislīgus.
 • Pačūlija – atceļojusi no tropiskām Āzijas valstīm. Pagājušajā gadsimta 60. un 70. gados Seksuālās revolūcijas laikā šīs eļļas smarža bija ļoti populāra to cilvēku vidū, kas bija pārņemti ar „brīvās mīlestības” ideju. Pačūlija mazina iekšējās psiholoģiskas barjeras un vecina gan fizisko, gan psiholoģisko atklātību. Pačūlijas ēteriskās eļļas ir spēcīgs afrodiziaks, kas iekārdina un izraisa seksuālas fantāzijas un mazina spriedzi un satraukumu.
 • Timiāns – palīdz radīt pārliecību un drošību kautrīgiem, nervoziem cilvēkiem. Atjauno spēkus un pamodina jūtas pastiprina potenci. Aizkavē pirms laicīgu sēklas izdalīšanos. Atvieglo partneru erotisko atklātību.
 • Majorāns – māca ķermenim mīlas mākslu. Pastiprina jūtas un reakciju, attiecībās ienes noslēpuma gaisotni. Pastiprina mugurkaula lokanību.
 • Muskats – atmodina jūtas darbā pārslogotiem un nogurušiem cilvēkiem, pastiprina personīgā ES sajūtas. Rada baudu kādu pakļaut vai kādam pakļauties.
 • Lai pastiprinātu seksuālo aktivitāti pielieto melno piparu, kardamona, muskata salvijas, jasmīna, rožu, sandalkoka, ilang-ilang ēteriskās eļļas.
 • Lai mazinātu seksuālo aktivitāti pielieto majorāna, kampara ēteriskās eļļas.

PROSTATAS masāža – priekšdziedzera vai prostatas masāža tiek izmantota jau gadsimtiem ilgi un tās aizsākumi meklējami jau austrumu kultūrā, kur prostatas masāža tiek izmantota vīriešu seksuālo spēju palielināšanai…