Informācija par masieri

SIMONA

Ķermeņestētikas un masāžas privātprakse.

Esmu apguvusi dažādas masāžas tehnikas un saņēmusi attiecīgus sertifikātus,kas dod tiesības praktizēt kā SPA masāžas un ķermeņkopšanas speciālistam.

Esmu beigusi Liepājas Medicīnas koledžu, apguvusi Ajūrvēdas masāžas veselības centrā “APARMITA” pie dr. Ilonas Ābeles,iegūstot Holistiskās medicīnas Naturopātijas asociācijas sertifikātu.

Mācījusies un saņēmusi sertifikātus Starptautiskajā Reiki centrā.

Apguvusi ķermeņa kosmētisko masāžu mācību centrā “ELISANDA”. Emocionālās un fiziskās spriedzes dziedināšana ar masāžas palīdzību – Manuela Fernandesa teorijas un prakses kurss.

Turpinu pilnveidot zināšanas pie ilggadējiem profesionāliem pasniedzējiem, kā arī paaugstinu kvalifikāciju un zināšanas dažādos semināros un kursos Latvijā un ārvalstīs.

Mācību centra ELISANDA pasniedzēja – programma “Ķermeņa kosmetiskās masāžas”, kā arī profesionālās pilnveides programmas – Meistarklases.

SPA Speciālists.

Dzimusi skaistā dienā – 8.martā.

Uzdāviniet reizi pa reizei sev masāžu. Turklāt, nevis lai tikai izmīcītu, ieliktu kaut ko atpakaļ, izstieptu, nomīcītu nost vai citas tamlīdzīgas, labas un noderīgas manipulācijas, bet TĀDU un pie TĀDA speciālista, kas sniedz Jums miesisku labpatiku un dvēselisku labsajūtu.

Cieņa, nevardarbība, konfidencionalitāte un intelektuāla sadarbība ir principi, bez kuriem mūsu tikšanās Sajūtu elpas telpā nav iespējama.

AR SMAIDU, PA DZĪVI!