Ķermeņa estētika VĪRIETIM

Ekskluzīva SPA procedūra vīrietim, kas zina savu vērtību!

Kermena_estetika_VIRIETIM_titans

Vīrišķība, spēks, enerģija un seksuāla dominante

Izteikti vīrišķīga procedūra ar titāna klātbūtni, kas rūpēsies par ādas bojājumu ātru sadziedēšanu un ādas mitruma līmeņa ievērojamu paaugstināšanu un noturību. Līnija ar izteikti vīrišķīgu aromātu, kura pamatā ir svaiguma notis, kas bagātinātas ar zemes un koksnes niansēm.
Ieteicams arī vīriešiem ar saspringtu darba vai dzīves režīmu…

Piedāvājumā:
Attīrošs pīlings un masāža – 70 EUR
SPA masāža – 60 EUR

 

 

kermena_estetika_virietim

Vīrietim, kas vēlas izskatīties lieliski ne tikai svētkos, bet arī ikdienā.

Vīrietim, kurš vēlas justies labi, svaigi, eleganti, atpūties, dzīves priecīgs un enerģijas pilns.

Vīrietim, kurš gatavs jauniem izaicinājumiem un pārdrošām rīcībām.

Vīrietim, kurš neskaita gadus un nepārskaita problēmas…

Īsi sakot – LIELISKAJAM.

RELAKSĒJOŠA PILNA ĶERMEŅA MASĀŽA

Pieskārienu un aromātu baudījums palīdz sasniegt šīs procedūras galveno mērķi – īsā laikā iegūt maksimāli pilnvērtīgu atpūtu un vitālas enerģijas pieplūdumu ilgam laikam.

Cena: 50 – 70 EURO

ANTISTRESA MASĀŽA

Pilna ķermeņa masāža cīņai ar ikdienas rūpēm, stresu, bezmiegu. Lielisks līdzeklis kā cīnīties ar hronisku nogurumu. Tiek iedarbināta nervu veģetatīvā sistēma, kas palīdz organismam uzsākt atjaunošanās procesu, paaugstinās darba spējas, veicina toksīnu izvadīšanu no ķermeņa.

Ja Jums ir fiziska vai emocionāla spriedze, vai vienkārši gribas atslēgties no ikdienas, atrodiet laiku masāžai. Tā iedarbosies ne tikai fizioloģiski, bet arī enerģētiskajā un emocionālajā līmenī.

Cena: 60 – 70 EURO

KĀ NO JAUNA…

Ķermeņa pīlings veco ādas šūnu nolobīšanai, maska pēdām, muskuļus relaksējoša pilna ķermeņa masāža

Cena: 60 – 70 EURO

ABHJANGA

Līdzsvaro garīgo un fizisko stāvokli, mazinot nemieru un trauksmi. Veicina klienta enerģētikas sakārtošanos un patīkamu atslābināšanos. Nostiprina imunitāti, izturību, uzlabo asinsriti, potenci, radot patīkamu mieru un atslābumu fiziskā un garīgā ķermenī. Šī ritmiskā masāža atbrīvo toksīnus un uzlabo asins cirkulāciju. Masāža tonizē muskuļus, uzlabo ādas mirdzumu, gremošanas un nervu sistēmas, tādējādi mazinot deģeneratīvo un novecošanās procesu, dodot patīkamu jaunības eleksīra devu.

Cena: 60 EURO

PĒDU MASĀŽA

Īpašs baudījums Jūsu kājām un garam…Viegla, relaksējoša masāža, kas iekļauj sevī spēcīgas iedarbības uz dažādām refleksogēnām zonām. Masāža iedarbojas uz enerģētiskajām līnijām, labvēlīgi regulē visas iekšējo orgānu funkcijas. Rada organismā harmonisku stāvokli un dzīvības spēka intensīvu pieplūdumu.

Cena: 30 EURO