Ķermeņa estētika VĪRIETIM

Izbaudi relaksāciju un harmoniju!

Kombinēta masāža, ar Jūsu izvēlēto aromātu, visam ķermenim un sejas masāža, izcili harmonizēs pašsajūtu, atbrīvos no ikdienas saspringuma un stresa. Masāža sniegs sajūtu buķeti, kas patiks katram vīrietim, kurš ir pārliecināts par sevi.
Cena : 80 EUR

SPA rituāls “TITĀNS”
Spēks, dominante, vitalitāte. Izteikti vīrišķīga procedūra ar cēlā titāna klātbūtni, kas rūpēsies par ādas bojājumu aprūpi un ādas mitruma līmeņa paaugstināšanu. Samazinās nogurums un muskuļu sāpes, sniegs patīkamu relaksāciju. Līnija ar izteikti vīrišķīgu aromātu, kura pamatā ir svaiguma notis, kas bagātinātas ar zemes un koksnes niansēm.Īpaši ieteicams vīriešiem ar saspringtu darba vai dzīves režīmu. Izbaudi tieši Tev domātu procedūru!
Cena : 80 – 100 EUR

Ekskluzīva SPA procedūra vīrietim, kas zina savu vērtību!

Kermena_estetika_VIRIETIM_titans

Vīrišķība, spēks, enerģija un seksuāla dominante

Izteikti vīrišķīga procedūra ar titāna klātbūtni, kas rūpēsies par ādas bojājumu ātru sadziedēšanu un ādas mitruma līmeņa ievērojamu paaugstināšanu un noturību. Līnija ar izteikti vīrišķīgu aromātu, kura pamatā ir svaiguma notis, kas bagātinātas ar zemes un koksnes niansēm.
Ieteicams arī vīriešiem ar saspringtu darba vai dzīves režīmu…

Piedāvājumā:
Attīrošs pīlings un masāža – 100 EUR
SPA masāža – 80 EUR

kermena_estetika_virietim

Vīrietim, kas vēlas izskatīties lieliski ne tikai svētkos, bet arī ikdienā.

Vīrietim, kurš vēlas justies labi, svaigi, eleganti, atpūties, dzīves priecīgs un enerģijas pilns.

Vīrietim, kurš gatavs jauniem izaicinājumiem un pārdrošām rīcībām.

Vīrietim, kurš neskaita gadus un nepārskaita problēmas…

Īsi sakot – LIELISKAJAM.

RELAKSĒJOŠA PILNA ĶERMEŅA MASĀŽA

Pieskārienu un aromātu baudījums palīdz sasniegt šīs procedūras galveno mērķi – īsā laikā iegūt maksimāli pilnvērtīgu atpūtu un vitālas enerģijas pieplūdumu ilgam laikam.

Cena: 70 – 90 EURO

ANTISTRESA MASĀŽA

Pilna ķermeņa masāža cīņai ar ikdienas rūpēm, stresu, bezmiegu. Lielisks līdzeklis kā cīnīties ar hronisku nogurumu. Tiek iedarbināta nervu veģetatīvā sistēma, kas palīdz organismam uzsākt atjaunošanās procesu, paaugstinās darba spējas, veicina toksīnu izvadīšanu no ķermeņa.

Ja Jums ir fiziska vai emocionāla spriedze, vai vienkārši gribas atslēgties no ikdienas, atrodiet laiku masāžai. Tā iedarbosies ne tikai fizioloģiski, bet arī enerģētiskajā un emocionālajā līmenī.

Cena: 80 – 100 EURO

KĀ NO JAUNA…

Ķermeņa pīlings veco ādas šūnu nolobīšanai, maska pēdām, muskuļus relaksējoša pilna ķermeņa masāža

Cena: 100 – 120 EURO

ABHJANGA

Līdzsvaro garīgo un fizisko stāvokli, mazinot nemieru un trauksmi. Veicina klienta enerģētikas sakārtošanos un patīkamu atslābināšanos. Nostiprina imunitāti, izturību, uzlabo asinsriti, potenci, radot patīkamu mieru un atslābumu fiziskā un garīgā ķermenī. Šī ritmiskā masāža atbrīvo toksīnus un uzlabo asins cirkulāciju. Masāža tonizē muskuļus, uzlabo ādas mirdzumu, gremošanas un nervu sistēmas, tādējādi mazinot deģeneratīvo un novecošanās procesu, dodot patīkamu jaunības eleksīra devu.

Cena: 80 – 100 EURO

PĒDU MASĀŽA

Īpašs baudījums Jūsu kājām un garam…Viegla, relaksējoša masāža, kas iekļauj sevī spēcīgas iedarbības uz dažādām refleksogēnām zonām. Masāža iedarbojas uz enerģētiskajām līnijām, labvēlīgi regulē visas iekšējo orgānu funkcijas. Rada organismā harmonisku stāvokli un dzīvības spēka intensīvu pieplūdumu.

Cena: 50 EURO

SEJAS UN GALVAS MATU DAĻAS MASĀŽA

Personalizēta, klasiska sejas masāža, kas sniegs relaksāciju, uzlabos asinsriti, ādas krāsu, atslābinās savilktos, saspringtos muskuļus, likvidēs sīkās grumbiņas. Masāža uzlabos ādas tonusu, reizē padarot tol gludāku, jaunāku un elastīgāku. Masāža uzlabos audu vielmaiņu un detoksikāciju, skābekļa pieplūdi audos. Matu daļas masāža atbrīvos no stresa, radot patīkamu relaksāciju, veicinot apasiņošanu un radot patīkamu pārliecības un harmonijas sajūtu.
Sen jau biji to pelnījis!

Labo sajūtu izmaksas: 70 EUR

ATTĪROŠA, ASINSRITI STIMULĒJOŠA MUGURAS MASĀŽA

Sasprindzinājumu mazinošā un muguras ādas stāvokli uzlabojošā procedūra.
Procedūrā ietilpst muguras ādas attīrīšana, izmantojot skrubi, kas uzlabos asinsriti un veicina ādas šūnu atjaunošanos, kam sekos spriedzi mazinoša muguras aromterapijas masāža.

Cena: 70 EUR

Būt veselam, pievilcīgam, seksuāli aizraujošam, ir skaisti un patīkami… skan varbūt nedaudz banāli… bet VIŅA to novērtēs!