Vērtīgas lietas

Krūšu kopšanas procedūra

 

Šī procedūra palīdz atgūt skaistu formu dekoltē krūšu un dekoltē zonā. Kura gan sieviete nav sapņojusi par mirdzošu, tvirtu un mitrinātu krūšu un dekoltē zonas ādu.

Kāda ir krūšu kopšanas procedūras būtība. No vienas puses tā ir modelējoša masāža un tonusa paaugstināšana, kas no otras puses, iedarbojas atslābinoši. Modelējošā masāža paaugstinot tonusu, piešķir audiem apjomu. No otras puses sniedzot dziļu relaksāciju. Modelējošā masāža vecinās skābekļa līmeņa paaugstināšanos audos, asinsrites uzlabošanos, kas attiecīgi sekmē labāku šūnu un audu apgādi ar barības vielām.

Krūtis un dekoltē zona ir pakļautas dažādu faktoru iedarbībai, tādēļ par to īpaši jārūpējas. Sieviete pārdzīvo neskaitāmas izmaiņas šajā zonā: tās ir saistītas ar pieaugšanu, hormoniem vai vienkārši dažādiem dzīves posmiem. Bieži šai zonai netiek pievērsta pietiekama uzmanība. Iemesli : kautrīgums, patstāvīga laika trūkums… Bet tā ir zona, kuru visbiežāk pēta un kurai ir nepieciešamas atbildes un risinājumi.

Šī zona sākas no atslēgas kaula un noslēdzas zem krūtīm. Tajā ietilpst dekoltē zona un krūtis.

Kam paredzēta šī procedūra?

Sievietēm, kuras vēlētos:

  • tvirtas krūtis un dekoltē zonu;
  • gludāku un mitrinātu ādu krūšu un dekoltē zonā;
  • saņemt atslābinošu un relaksējošu masāžu.

Kā arī:

  • grūtniecēm un nesen dzemdējušām sievietēm;
  • tām, kuras strauji zaudējušas svaru;
  • ja ir notikušas krūts izmēru izmaiņas jebkuru iemeslu dēļ;
  • sievietēm, kuras ir pārdzīvojušas krūts vēzi.

Protams, šī procedūra kardināli nemainīs krūtis un dekoltē zonu, tā nav plastiskā ķirurģija. Tomēr tā piešķir krūtīm un dekoltē zonai skaistāku formu, pateicoties modelējošai masāžai. Turklāt, šajā zonā āda kļūst kopta un mirdzoša, bet šie divi faktori izraisa apmierinātību un pārliecību.

Masāžas seansa ilgums 30 minūtes. Šo procedūru iespējams iekļaut kopējā masāžas seansā, kā arī veikt atsevišķi.

 

Daži padomi, lai iepriekšējās nakts ballītes scenārijs nav sejā ierakstīts…

vertigi_padomi

Lielākā problēma nākamajā dienā ir pietūkusi un pelēka sejas āda, maisiņi zem acīm, manāmas noguruma pazīmes. Lietas, ko Tu vienmēr atradīsi, arī nejauši pamostoties “citā” vietā…

Tējas kompreses uz acīm. Izvelk toksīnus no ādas, uzlabo sejas krāsu. Saslapina vates plāksnīti tējas stiprā novārījumā, kas atdzesēts līdz istabas temperatūrai un liek uz acīm. Patur 10 minūtes. Var arī ielikt mitrus tējas maisiņus ledusskapī, nedaudz atdzesēt un tad likt uz acīm.

Citrons… pirms dodies prom no ballītes, palūdz bārmenim pāris šķēles rīta garšai, ja vien kāds jau par to nav parūpējies. Ūdens savienojumā ar citronu, lieliski atjauno ķermeni, attīra aknas, dod papildus enerģiju un rada nomierinošu efektu… /uz glāzi ūdens 1/2 citrons/

Gurķu šķēlītes vai miziņas var izmantot sejas tīrīšanai vai likt uz sejas un acīm, tās nomierina un atsvaidzina ādu. Ja gurķis pirkts veikalā, ļoti būtiski to pirms lietošanas rūpīgi nomazgāt. Tas attiecas uz jebkuru dārzeni un augli, kas nav pašu audzēts, jo produktus mēdz apsmidzināt ar ķīmiskām vielām, kuru nonākšana uz ādas var radīt defektu, nevis efektu. Mitrinoša gurķu maska. Piemērota visu tipu ādai. Uz smalkas rīves sarīvē nomizotu gurķi, pievieno biezpienu. Klāj putriņu uz sejas. Pēc 15 minūtēm nomazgā remdenā ūdenī.

PROSTATAS MASĀŽA – MĪTS VAI…

Prostata vai latviski – priekšdziedzeris, kuru dēvē arī par vīrieša otro sirdi, ir dziedzeris, kas lielā mērā nosaka vīrieša seksuālās spējas – libido, erekciju, sēklas noplūdes ātrumu utt. Kā zināms vīrietim anālajā atverē atrodas G punkts, jeb prostata, kuru stimulējot vīrietis gūst ļoti spēcīgas izjūtas un prostatas orgasmu.

Šo masāžu austrumnieki rekomendē, lai saglabātu vīriešu prostatas veselību.

“Tādējādi var tikt nošauti divi zaķi uzreiz: gan labums veselībai, gan bauda. Masāža tiek veikta caur taisno zarnu un dibena atveri,” skaidro seksologs Artūrs Šulcs.

Protams, taisnajai zarnai jābūt atbrīvotai no fekālijām. To parasti veic ar pirkstu, izmantojot lubrikantu, atbilstošu krēmu. To var izdarīt partnere, ārsts, medmāsa. Cilvēks, kurš to prot. Arī vīrietis pats spēj izzināt sevi – kas tad tur dziļumā slēpjas? Kustību virziens ir no dziļuma uz ārpusi, vairāk no augšas uz leju. Protams, uzmanīgi. Tam, kas masē, jābūt īsi apgrieztam pirksta nagam, lai nejauši nesavainotu. Ideāli uzvilkt gumijas pirkstiņu amortizācijai, jo, lai cik gludi novīlēts nags, tas varētu kairināt. Ja partneri ir atklāti un iejūtīgi viens pret otru, ir emocionāli komplektā, masāžai būs pozitīvs efekts. Līdzīgi var stimulēt sievietes klēpi.

GUA PUNKTI

Gua punkti ir sievietes ķermeņa jutīgākās erogēnas zonas. Pievērsīsim uzmanību katram punktam, to funkcijām, stimulēšanas noteikumiem un atrašanās vietai.

  1. G – slavenākais erogēnais punkts. Zona g ir gan sievietēm, gan vīriešiem. Sievietēm tas atrodas maksts priekšējā sienā, 5-6 cm dziļi, bet vīriešiem taisnās zarnās, starp anālo atveri un prostatu.
  2. U – pretēji iepriekš aprakstītajai erogēnajai zonai, mazāk zināma, bet ne mazāk jutīga. Protams, atrašanās punkts nav pilnībā pareizs, jo tas ir diezgan liels apgabals. Erogēnā zona atrodas virs urīnizvadkanāla, abās pusēs. Saskaņā ar pētījumu rezultātiem, visām sievietēs tas nav jutīgs. Punkts u ir erekcija audos, kas ir izstarojas nervu galos, radot uzbudinājumu.
  3. A punkts ir jutīgu audu kopums maksts priekšā, starp dzemdes kaklu un urīnpūsli. Stimulējot punktu a, partneris var just spēcīgas muskuļu kontrakcijas un īpaši spēcīgu mitrināšanu Ja tas notiek, tad punkts a tiek atrasts pareizi.

Gua punkti ir sievietes ķermeņa īpašas erogēnas zonas. Pareiza šo punktu stimulēšana noved pie uzbudinājuma un neaizmirstamām izjūtām. Bet galvenais noteikums, kā atrast, stimulēt un sajust patiesu baudu, ir uzticēšanās partnerim.